🔰به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز قزوین، مسئول سازمان بسیج کارگری سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین در این جشنواره گفت: از بین ۱۰۰ واحد تولیدی برتر که به جشنواره راه یافته بودند، ۲۰ واحد تجلیل شدند.
🔹️سرهنگ مهدوی منش افزود: این واحد‌های تولیدی بیشترین ضریب نفوذ اقتصاد مقاومتی را داشته اند.
🔹️مسئول بسیج کارگری سپاه صاحب الامر (عج) گفت: الگوسازی مناسب در عرصه تولید کالا و خدمات و ایجاد فضای رقابتی مناسب در افزایش کیفیت تولید کالا و خدمات، گسترش ضریب نفوذ گفتمان اقتصاد مقاومتی در واحد‌های تولیدی و خدماتی از اهداف بسیج کارگری در عرصه کار و تولید است.
🔹️وی افزود: سازمان بسیج کارگران و کارخانجات با اجرای طرح نشان اقتصاد مقاومتی به دنبال ایجاد الگویی اثر بخش، قابل تکثیر و منطبق بر سیاست‌ها، ابلاغیه‌ها و گفتمان اقتصاد مقاومتی در جامعه کارگری و کارفرمایی است.
🎯لذا در این مراسم شرکت محیا که جزء 20 واحد تولیدی برتر در زمینه اقتصاد مقاومتی بود ، با دریافت نشان درجه یک استانی اقتصاد مقاومتی به پاسداشت تلاش و همت پرسنل و مدیریت جهادی شرکت کشت و صنعت و مجتمع شیر و گوشت محیا که فعالیت های خود را بر اساس سیاستهای کلان اقتصاد مقاومتی هماهنگ و اجرا نموده اند ، فرمانده سپاه استان قزوین توفیقات روز افزون را از درگاه ایزد منان برای خانواده بزرگ شرکت محیا خواستار شدند.